Od 2 lat zaopatrujemy urzędy i organizacje zajmujące się pomocą osobom poszukującym swojego miejsca na rynku pracy w proste i tanie broszury informacyjne, adresowane do osób bezrobotnych, które następnie rozdawane są petentom zainteresowanym tematem. Nasza oferta spotkała się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony urzędów w całej Polsce. Wspomagając się reklamami na okładkach sprzedajemy nasze broszury w bardzo niskich cenach. Z tego powodu urzędy traktują je jako doskonałe źródło informacji i rozdają jako materiał informacyjny osobom, które zgłaszają się do nich w celu uzyskania pomocy.

 

,,Jak założyć i skutecznie prowadzić własną firmę”

W książeczce kładziemy duży nacisk na to, aby w dzisiejszej sytuacji rynkowej firmę nie tylko założyć, ale przede wszystkim utrzymać i rozwinąć. Oprócz typowych wiadomości na temat rejestracji firmy i podatków czytelnik dowie się w jaki sposób zdobyć pieniądze na start, czy jest możliwe rozpoczęcie ,,od zera”, jak skutecznie pozyskiwać klientów, w jaki sposób z maleńkiej firmy uczynić miejsce pracy dla swojej rodziny. W 2014 roku sprzedane 35 tysięcy egzemplarzy.

 

,,Zakładamy własną firmę – wzory wypełniania formularzy zgłoszeniowych” Tytuł zawiera głównie wzory i objaśnienia wypełnienia formularzy rejestrowych firmy. W sposób niezwykle prosty wyjaśniamy jak wypełnić druk CEIDG-1, zgłoszenie ZUS i płatnika VAT. Ponadto wiele przydatnych informacji dla osób rozpoczynających działalność.

 

 ,,Jak znaleźć legalną pracę za granicą

W broszurce tej w sposób prosty i łatwo dostępny staramy się pomóc osobom zdecydowanym na wyjazd, aby stał się on wstępem do nowej drogi życiowej i zawodowej, a nie początkiem niepotrzebnych problemów.

            Osoby poszukujące pracy za granicą znajdą też wiele użytecznych informacji dotyczących zagadnień prawnych. Wymieniamy również 11 najpopularniejszych krajów, do których warto wyjechać. Staramy się nie zanudzać cytowaniem trudnych przepisów, tylko pomóc pewne rzeczy zrozumieć i uświadomić.

 

 

Copyright © 2010 FineCMS.pl - Design & Engine strony www FineCMS.pl | Papierowe torby | Reklama w internecie