Torby papierowe

Dobrze wykonana torba papierowa może być doskonałą reklamą i wizytówką nowoczesnej firmy i instytucji. W estetycznych i starannie wykonanych torbach papierowych można wręczyć klientowi upominek. Papierowe torby stanowią znakomity nośnik reklamowy. Dodatkowo posiadanie firmowych toreb jest oznaką ekologicznego stylu życia. W odróżnieniu od plastikowych, papierowe torby są nieszkodliwe dla środowiska. Obecnie torby plastikowe stały się pożądanym gadżetem w firmach dbających o pozytywny, proekologiczny wizerunek. Papierowe torby są nie tylko bardziej wytrzymałe od foliowych, ale również umożliwiają ponowne ich przetworzenie.

W ofercie firmy MakramaX znajdują się torby papierowe laminowane, klejone ręcznie eleganckie torby klasy Lux. Proponujemy również dodatkowe uszlachetnienia, takie jak tłoczenie, lakierowanie lub folia na wybranych elementach papieru. Uchwyty w torbach papierowych klasy Lux wykonujemy z eleganckich, bawełnianych lub syntetycznych sznurków, które łączymy z torbami za pomocą efektownych kotwiczek lub wstążek o różnej szerokości.

W naszej ofercie znajdują się również tanie, ale mocne i estetyczne papierowe torby ekologiczne. Wykonane są one z papieru pochodzącego z recyklingu. Mimo braku wzmocnień dna i uchwytów, papierowe torby ekologiczne są bardzo mocne dzięki odpowiedniej technologii produkcji. Wytrzymują one statycznie obciążenie ok. 15 kg. W naszej ofercie znajdują się również upominki firmowe, daszki, chorągiewki papierowe i inne artykuły.

Copyright © 2010 FineCMS.pl - Design & Engine strony www FineCMS.pl | Papierowe torby | Reklama w internecie