Torby klasy LUX...

Wykonujemy wysokiej klasy, klejone ręcznie torby firmowe z logo lub innym, dowolnym nadrukiem klienta, które są najlepszą wizytówką  i reklamą każdej firmy lub instytucji. Stanowią doskonałe opakowanie dla każdego asortymentu towarów lub dokumentów. W znacznym też stopniu podnoszą rangę firmy i wartość tego, co zawierają. Nastawienie na wysoką jakość przy umiarkowanych cenach pozwoliło nam zdobyć wielu klientów z grona znanych firm i sieci handlowych.

Standardowe parametry techniczne toreb klasy LUX:

Papier –preferowana kreda o dowolnej gramaturze, papiery ekologiczne, kartony bielone. Kolorystyka bez ograniczeń, zabezpieczenie druku laminatem matowym lub błyszczącym, wzmacnianie dna i przy uchwytach, klejenie ręczne przy pomocy nowoczesnych klejów i taśm,  sznureczki łączone z torbą estetycznymi kotwiczkami, które zastępują supły. Na życzenie dodatkowe uszlachetnienia: lakier wybiórczy na dowolnych elementach, tłoczenie itp.

Ceny ustalamy indywidualnie w zależności od nakładu i wybranych parametrów technicznych. Naszym klientom oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości.

 

Poniżej przykłady zrealizowanych zamówień.

 

Skontaktuj się aby zamówić lub uzyskać dodatkowe informacje:
Telefon: 22 610 91 38 lub 602 678 312
E-mail: info@makramax.pl
Copyright © 2010 FineCMS.pl - Design & Engine strony www FineCMS.pl | Papierowe torby | Reklama w internecie