Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżąjącymi się Światowymi Dniami Młodzieży przygotowaliśmy dla uczestników kilka gadżetów, które podkreślą odświetny charakter tych dni. Powitajmy Papieża uroczyście, dlatego warto się na to odpowiednio przygotować.

Polecamy:

Chorągiewki papierowe formatu A5, druk odporny na warunki atmosferyczne, papier kreda 135, klejone do białego, plastikowego patyczka długości 38 cm w najmocniejszy sposób, czyli ,,dookoła". 

- Chorągiewka ,,Światowe Dni Młodzieży" ze zdjęciem Papieża. Druga strona z napisem w j. angielskim (jak na zdjęciu), wiązane po 50, dostępne od 100 sztuk. Cena detaliczna 1,50 zł/szt

- Chorągiewka ,,Polska wita Papieża". Na drugiej stronie herb papieski. Wiązane po 50, dostępne od 100 sztuk. Cena detaliczna 1,50 zł/szt

- Chorągiewka ,,KOŚCIELNA", czyli żółto-biała. Wiązane gumką po 50, dostępne od 100 sztuk. Cena detaliczna 0,90 zł/szt

- Chorągiewka ,,MARYJNA", czyli biało-niebieska. Wiązane po 50, dostępne od 100 sztuk.Cena detaliczna 0,90 zł/szt.

- Chorągiewka w barwach narodowych, czyli biało-czerwona. Wiązane gumką po 50, dostępne od 100 sztuk. Cena detaliczna 0,90 zł/szt.

Czapeczka ze zdjęciem Papieża i napisami upamiętniającymi uroczystość. Dostępne w formie rozłożonej. Posiadają regulację obwodu głowy. Dostępne od 50 sztuk. Cena detaliczna 2,80 zł/szt

Daszki przeciwsłoneczne z gumką i z nadrukiem w języku angielskim lub polskim (z barwami narodowymi). Wiązane po 25, dostepne od 50 sztuk. Cena detaliczna 1,80 zł/szt.

Dodatkowo koszt dostawy pocztowej lub kurierskiej.

Przy zamówieniach powyżej 400 zł dostawa kurierska gratis. Przy większych zamówieniach (powyzej 1 tysiąca złotych) atrakcyjne rabaty.

 

 

Copyright © 2010 FineCMS.pl - Design & Engine strony www FineCMS.pl | Papierowe torby | Reklama w internecie